2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Solbjerg. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Solbjerg er to spændende villaer kommet til salg.
Den første bolig, beliggende på Vestervangsparken 16 i Fastrup, tilbyder en rummelig bolig på 182 kvadratmeter. Denne villa rummer 6 værelser og er placeret på en stor grund på 961 kvadratmeter.
Prisen for denne ejendom er sat til 3.995.000 kr.
Den anden villa er beliggende på Kærgårdsparken 31 og byder på 174 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Grunden, som villaen ligger på, udgør 856 kvadratmeter.
Denne ejendom er udbudt til en pris på 3.495.000 kr. Begge boliger tilbyder generøs plads og mulighed for at finde et hjem i Solbjerg.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.